עמוד הבית

מצבי מתח רגשי הם חלק בלתי נפרד מהחוויה הרגשית שלך. לפעמים הם תורמים למוטיבציה ומיטיבים איתך ולפעמים לא. רגשות תסכול, פחד, חרדה, ציפייה ארוכה, כעס מצטבר, לחץ ועוד רגשות מתח מלווים את תנועת החיים שלך בין אירועים צפויים ללא צפויים ובתוך מערכות היחסים. יש זמנים שהם מכבידים מאד ומשפיעים על המנגינה הפנימית, על המחשבות ועל הבחירות שלך.  אצל כל אחד.ת זה מרגיש ומתבטא אחרת.

אני מאמינה ביכולת שלך להתמודד עם "דברים", בלי להכיר אותך. מתוך ניסיון אישי שלי ולאחר הרבה שנות ניסיון מקצועי אני יודעת שלכל אחד.ת, בכל גיל, יש יכולת, עם העזרה והתמיכה המקצועית המתאימה להתחבר לכוחות הפנימיים, להתמודד באופן מיטיב עם "דברים" ולחיות בהרגשת בחירה ובטחון בפנים. קשת הסיבות למתח רחבה. אם זו מצוקה רגשית או מתח שמקורו באירוע / במערכת יחסים / התמודדות עם … ואם אילו התמודדויות של גיל התבגרות או אם הקושי שלך ממוקד בחווית ההורות שלך, זה לא משנה. אני יודעת שבכל גיל אפשר לבחור "להרגיש טוב", לקבל כלים להתמודדות מתאימה ולהיטיב את החוויה הרגשית שלך.

מזמינה אותך ליצור קשר ולברר איך ואם אני יכולה לעזור לך,

המשך יום נפלא,

אלונה ♥

גיל התבגרות

תקופת ההתבגרות מאתגרת מאד מבחינה רגשית. גם להורים אבל בעיקר למתבגר.ת עצמה.ו. ותרומת התהליך הטיפולי משנה משמעותית את החוויה ואת הבחירות העתידיות.

התמודדות עם מתח וחרדה

השאיפה לחיות בתחושת חופש פנימי ולהרגיש בטחון, בחירה ואהבה משותפת לכולנו. אולם, החיים מזמנים לנו רגעים מאתגרים ואירועים שלעיתים מאיימים על יציבותנו הפנימית. לפעמים זו הרגשה פנימית מציקה ולפעמים תחושת מלכוד. מתישהו מגיע רגע שבו נופלת החלטה אני רוצה  "להרגיש טוב" / "לקבל כלים להתמודד עם…" / לברר עם עצמך משהו… הרעיון העיקרי הוא: איך להתחיל לחיות את חיי בלי משקלות רגשיות / התנהגותיות מכבידות ומתוך תחושת ערך עצמי ובחירה….

 

מתח ואתגר בחוויה ההורית

הורות היא חוויה מאתגרת, אינטנסיבית, ומבלבלת. את.ה רוצה לטפח, לחנך, לתת ולפתח קשר קרוב עם הילד.ה שלך ולפעמים מתמודד.ת עם קשיים ועם עומס רגשי שמכביד על תחומים אחרים בחייך ועל הרגשתך הכללית. אפשר לקדם חיים רגועים יותר בבית שלך ולהיטיב את הקשר עם הילד.ה שלך, בכל גיל, גם בבגרות וגם כשאתם.ן כבר לא גרות.ים יחד. לפעמים מספק פגישות יכולות לשנות מנגינת חיים.  

corner-leafy-e1618473968238

מזמינה אותך ליצור קשר ולברר איך ואם אני יכולה לעזור לך