מפגשים והרצאות

  אני אוהבת מפגשים של א.נשים בנושאים שונים העוסקים בהתפתחות ובהבנה רגשית. זה לא משנה אם זו קבוצת הורים, צוות חינוכי, שיעור באוניברסיטה או הרצאה לקהל הרחב, מבחינתי זה תמיד מפגש של א.נשים ולא הרצאה. מגוון נושאי השיחה מגוון, בהתאם לצורך, אבל, יש גם 4 נושאים מבוקשים יותר: 
  1. ילד/ה עם רגישות גבוהה מאד בתוך משפחת מאושרת ("התגובות שלה.ו נראות לפעמים מוגזמות"). רגישות גבוהה מאד יכולה להיות תחושתית, רגשית ו / חווייתית.

ההרצאה מבוססת על התמודדותי האישית כאמא לילד.ה עם רגישות גבוהה מאד ועל נסיון מקצועי וליווי של משפחות. עוסקת במאפייני ובאבחון רגישות גבוהה מאד ובהמלצות וכלים להתמודדות שלווה ומוצלחת עם המצבים של סערות רגשיות.

משך ההרצאה – בממוצע 60 דקות. מיועדת להורים, למסגרות חינוכיות ולצוותי חינוך. התגובות העיקריות הן: "אם רק הייתי יודע.ת קודם…".

  1. טפשעשרה? לא ממש!

 אני יכולה לשער את הסיבות לכינוי "טפשעשרה", אבל הוא ממש לא מאפיין את התקופה המשמעותית הזו בהתפתחות.

ההרצאה עוסקת בהבנת עולמה.ו הפנימי והחברתי של המתבגר.ת, בשינוי ההתפתחותי הרב ממדי ובהמלצות וכלים ליצירת והעמקת קשר רגשי קרוב בדיוק בזמן שהוא.היא צריכ.ה כל כך. מבוססת על עשרות מפגשים תהליכיים עם מתבגרות.ים ועל מחקרים התפתחותיים. 

משך ההרצאה – כ – 45 דקות.  מיועדת להורים, לצוותי טיפול ולצוותים חינוכיים והיא חשובה ומשפיעה על ההתנהלות והקשר.

  1. האמהות המיוחדת שלי. 

"תעשי רק מה שאת אוהבת" שרתי לבת שלי לפני שהתגלתה המוגבלות שלה והנכות הגבוהה וגם אחרי. איך אפשר לממש הבטחה הורית להזדמנות שווה לילד.ה עם מוגבלות?

ההרצאה עוסקת בתובנות שהפנמתי ואספתי בדרך הלא סלולה של האימהות המיוחדת שלי. מיועדת לאנשי חינוך, להורים ולקהל רחב. 

  1. מיתוס האהבה האימהית

מהי אהבה אימהית? איך אפשר להגדיר אותה? שאלה זו החלה לקנן בעקבות פגישות טיפוליות והובילה למחקר מרתק על רגש האהבה האימהי ועל מעורבותה של החברה, הפסיכולוגיה, ההסטוריה והספרות ברגשותיה של האם.

משך ההרצאה: כשעה

מיועדת לכל מי שמתעניינ.ת.

 

 

 

 

 

 

 

corner-leafy-e1618473968238

מזמינה אותך ליצור קשר ולברר איך ואם אני יכולה לעזור לך